Online Hukuki Danışmanlık Nedir?

Online Danışmanlık Hizmeti Hakkında Bilinen ve Bilinmeyenler

Gündelik hayatımızda hepimiz birçok hukuki sorunla karşı karşıya kalabiliyoruz. Yasaların ve yargılama süreçlerinin oldukça karışık olması nedeniyle birçok kişi avukata soru sormak isteyebiliyor. Online Danışmanlık Hizmeti, çevresinde avukat tanıdığı olmayan kişiler için oldukça pratik bir yol olması sebebiyle eskiye göre daha fazla tercih edilmektedir.

Güneş&Acar Hukuk Bürosu olarak Online Danışmanlık Hizmeti kapsamında hukuki sorusu olan herkese en güvenilir, en çabuk, en sade çözümü sunmayı hedeflemekteyiz. Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden kişi ve kurumlarla buluşmamız kolaylaşmaktadır.

Avukat Online Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Online Danışmanlık Hizmeti teknolojinin gelişmesiyle hukuki alanın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Eskiden avukatlar eş dost çevresinden bulunurken şimdilerde internet üzerinden bulunuyor. Online Danışmanlık Hizmeti için tek yapmanız gereken bize telefon yahut e-mail üzerinden ulaşmaktır. Büromuzun avukatları ile iletişime geçen herkese hukuki soru ve sorunu hakkında destek ve yönlendirici olmak temel hedefimizdir.

Online olarak avukata soru sormak internet sitemiz üzerinden oldukça kolaydır. Online Hukuki Danışmanlık Formu linki üzerinden mesajınız kısmına sorununuzu açıklayıcı bir şekilde yazmalısınız. Konuyu anlatırken zaman sıralamasına dikkat etmeniz, sade ve kısa cümleler kurmanız, doğru bilgi vermeniz önemlidir. Güneş&Acar Hukuk Bürosu avukatları olarak verdiğiniz bilgilerin gizliliğine özen gösterdiğimizin bilinmesini  isteriz.

Bir diğer merak ettiğiniz soruya yanıt verelim; sorularınızı ücretsiz sorabiliyor musunuz?

Bilinmesini isteriz ki ekstra bir inceleme gerektirmedikçe sorularınızı ücretsiz yanıtlamaktayız. Ancak Avukatlık Kanunu gereğince inceleme gerektiren ve detaylı bilgi beklediğiniz sorularınızla ilgili olarak danışmanlık ücreti almak durumundayız. Bu ücreti belirlerken hem sizleri mağdur edecek fahiş bir miktar olmamasına hem  de kendi emeğimizin karşılığı olmasına dikkat etmekteyiz. Danışmanlık hizmeti bittikten sonra yargılama sürecini birlikte yürütmek istiyorsanız; danışmanlık ücretini vekalet ücretinden düşüyoruz.

Bununla birlikte vekalet ücretlerini, İstanbul Barosu’nun her yıl yayınladığı En Az Ücret Çizelgesi’ne göre belirlemekteyiz. Yargılama süreci emek bakımından yoğun, süre bakımından uzun olacaksa büro olarak üzerine pay koymaktayız. Ancak ortalamalara uygunsa En Az Ücret Çizelgesi’ne bağlı kalmak ilkelerimizden biridir. Vekalet ücreti dışındaki masraflar için belirlediğimiz miktarları ise devlet sizden harç ve masraf olarak almaktadır. Yargılama sonunda davayı kazanmış olursanız yargılama giderleri tarafınıza geri ödenir.

Online Danışmanlık Hizmeti verilirken geri dönüş ne kadar süre içinde gerçekleştirilir?

Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti için bize ulaştığınız andan itibaren 1 iş günü içerisinde rapor ile geri dönüş gerçekleştirmekteyiz. Danışmanlık hizmetinin kapsamına göre bu sürenin uzayacağı konusunda mutlaka bilgilendiriyoruz. Ayrıca danışmanlık hizmetini dilerseniz rapor ile dilerseniz büromuza gelerek yüzyüze alabilirsiniz.

Güneş&Acar Hukuk Bürosu öncelikle Bilişim Hukuku ve Fıkri Sınai Mülkiyet Hukuku konularında uzmanlaşmaktadır. Bununla birlikte büromuzun avukatları ülkemizde dava yoğunluğu fazla olan Miras Hukuku ve Aile Hukuku ile Kadın Hakları konusunda her türlü soru ve sorunuzla ilgilenecektir. Benzer bir şekilde İş Hukuku ve özellikle Basın İş Hukuku alanında da hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Hukuk alanında ise Almanca, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerini bilen avukatlarımız oturma ve çalışma izni başvurusu, sözleşme çevirisi ve şirket kurulumu alanlarında tarafınıza her türlü hizmeti verebilir.


    İletişime Geç
    close slider

      WhatsApp chat